Krasna-postava.com

Xenical generický

Xenical generický prodej online - účinný způsob, při kterém zhubnete snadno a trvale.

Přednosti přípravku Xenical generický (orlistat) zahrnují jeho schopnost maximálně zabraňovat vstřebávaní tuků přijatých v potravě. Při tomto nedostatku kalorií tělo začne odčerpávat uloženou energií v tukových zásobách, což vede k postupné redukci hmotnosti.

Koupit Xenical generický

U nás si můžete koupit Xenical generický – přesná kopie švýcarského přípravku na hubnutí vyznačující se vysokou bezpečností a účinností. Xenical je možné bezpečně kombinovat s jinými doplňky stravy.

Zkušenosti s přípravkem Xenical ukazují, že pomáhá zhubnout 5 až 10 kg za měsíc.

Mechanismus působení. Účinná látka Xenicalu je orlistat, inhibitor lipáz zažívacího traktu, který se používá v léčbě obezity. Nesnižuje chuť k jídlu

Přípravek proti obezitě Xenical je blokátorem tuku. Působí tak, že zabraňuje vstřebávání tuku ze stravy asi o 30%. Nevstřebané tuky odchází z těla stolicí. Léčba orlistatem se doporučuje ve spojení s dietou bohatou na ovoce a zeleninu.

Dávkování

Doporučená dávka je jedna tobolka (120mg), která se podává s vodou před nebo 1 hodina po každém hlavním jídle. Neobsahuje-li hlavní jídlo tuky, vynechejte i podání tobolky Xenical. Nedoporučuje se užívat více než 3 tobolky přípravku Xenical denně.

Účinnost

Přibližně po 24 hodinách začne se z těla vylučovat velké množství tuku. Po přerušení léčby Xenicalem už po 72 hodinách dochází k obnovení normálního vstřebávaní tuku. Klinické studie ukázaly, že léčivo se prakticky do krve neabsorbuje.

V klinických studiích u pacientů užívajících Xenical (orlistat) bylo pozorována velká ztráta tělesné hmotnosti ve srovnání s pacienti, kteří drželi dietu. Značného úbytku hmotnosti bylo dosaženo po prvních dvou týdnech léčby přípravekem Xenical.

Léčba přípravkem Xenical by měla být po 12 týdnech přerušena, pokud se pacientovi nepodařilo snížit tělesnou hmotnost alespoň o 5 % ve srovnání s hmotností na počátku léčby.

Kontraindikace

- přecitlivělost na orlistat nebo pomocnou látku přípravku na hubnutí Xenical;

- chronický malabsorpční syndrom;

- cholestáza

- laktace (kojení)

Nežádoucí účinky

Nežádoucí účinky se projevují zejména v gastrointestinálním traktu: Bolest břicha, olejovité špinění z rekta, nucení na stolici, častější defekace, mastná stolice, vodnatá stolice.

Xenical prodej

Nabízíme koupit generický přípravek Xenical 120 mg za přijatelnou cenu. Mezi originálním Xenicalem a generickým nejsou žádné zásadní rozdíly v kvalitě, účinnosti a bezpečnosti. Generický Xenical prodej - levnější kopie originálního přípravku na hubnutí Xenical. Koupit jeden z nejúčinnějších přípravků na hubnutí orlistat Xenical generický s dopravou zdarma! Zhubnout bez stresu a udržet si štíhlou postavu je opravdu možné.