Krasna-postava.com

Slimex

Slimex 15 je přípravek k regulaci tělesné hmotnosti tlumící chuť k jídlu. Urychluje pocit nasycenosti a způsobuje rychlejší výdej akumulované energie.

Účinná látka kapslí na hubnutí Slimex 15 je sibutramin. Působí v centrální nervové soustavě v centru sytosti, kde inhibuje zpětné vychytávání serotoninu a noradrenalinu. Serotoninergní působení navozuje zvýšený pocit sytosti. Tak přípravek Slimex 15 sibutramin pomůže každému pacientovi, který se snaží zhubnout: bez pocitu hladu budete konzumovat méně jídla.

Slimex 15 sibutramin

Dávkovaní

Denní dávka Slimex 15 mg – 1 kapsle (sibutramin 15mg) ráno, zapít plnou sklenicí vody. Příjem potravy neovlivňuje účinek přípravku.

Délka léčby závisí na individuální citlivosti k účinné látce simutramin a počáteční tělesné hmotnosti a činí 3 měsíce až 1 rok.

Maximální snížení hmotnosti lze očekávat po 3 až 6 mesicích léčby.

Nežádoucí účinky

- sucho v ústech

- ztráta chuti k jídlu

- zácpa

- nespavost

- zvýšeni krevního tlaku

Kontraindikace

Přípravek Slimex 15 mg nesmí užívat pacienti s anamnézou ischemické choroby srdeční, cévní mozkové příhody, arteriální hypertenzí, srdečním selhávání, nemocí periferních tepen, při poruchách ledvinných a jaterních funkcí. Neužívejte sibutramin, pokud jste starší 65 let. Přípravek Slimex 15 mg není vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Nedoporučuje se konzumace alkoholických nápojů (včetně piva) při užívání přípravku k léčbě obezity Slimex. Alkohol povzbuzuje chuť k jídlu a zvyšuje krevní tlak, což ve spojení s účinkem tohoto přípravku může vyvolat nežádoucí účinky.

Vždy se poraďte se svým lékařem před užitím jakéhokoliv léku.

Koupit sibutramin

Nabízíme koupit sibutramin v kapslích na hubnutí Slimex za přijatelnou cenu. Přijatelná Slimex cena v České republice. Koupit jeden z nejúčinnějších přípravků na hubnutí s dopravou zdarma! Zhubnout bez stresu a udržet si štíhlou postavu je opravdu možné.