Krasna-postava.com

Sibutril 15 mg

Sibutril 15 – přípravek pro regulaci tělesné hmotnosti, zvyšující pocit sytosti. Nabízíme koupit Sibutril, který pomůže vám kontrolovat apetit a zhubnout. Během užívání se snižuje chuť k jídlu, urychluje se pocit sytosti a zvyšuje se energetický výdej.

Přípravek proti obezitě Sibutril 15 je indikován u pacientů s indexem tělesné hmotnosti přesahuje 25 kg/m a u paientů, kteří také mají rizikové faktory spojené s obezitou, jako je diabetes 2. typu nebo dyslipidémie (abnormální hladina tuku v krvi).

Sibutramin

Mechanismus působení. Účinná látka Sibutrilu je sibutramin. Působí v centrální nervové soustavě v centru sytosti, kde inhibuje zpětné vychytávání serotoninu a noradrenalinu. Serotoninergní působení navozuje zvýšený pocit sytosti. Tak přípravek Sibutril 15 mg sibutramin pomůže každému pacientovi, který se snaží zhubnout: bez pocitu hladu budete konzumovat méně jídla

Dávkování

Užívá se jedena pilulka, která obshauje sibutramin 15mg jedenkrát denně po dobu 4 týdnů. Přípravek proti obezitě Sibutril se může užívat bez ohledu na dobu jídla, nejlépe ráno.

Nežádoucí účinky

Nejčastější nežádoucí účinky, které mohou být způsobeny přípravkem Sibutril, zahrnují pocit sucha v ústech, nespavost, zácpu, pocit bušení srdce, zvýšení krevního tlaku, zívratě, nauzea.

Sibutril 15 koupit

Kontraindikace

Přípravek Sibutril 15 nesmí užívat pacienti s anamnézou ischemické choroby srdeční, cévní mozkové příhody, arteriální hypertenzí, srdečním selhávání, nemocí periferních tepen, při poruchách ledvinných a jaterních funkcí. Neužívejte sibutramin, pokud jste starší 65 let. Přípravek proti obezitě Sibutril 15 mg sibutramin není vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Nedoporučuje se konzumace alkoholických nápojů (včetně piva) při užívání přípravku k léčbě obezity Sibutril. Alkohol povzbuzuje chuť k jídlu a zvyšuje krevní tlak, což ve spojení s účinkem tohoto přípravku může vyvolat nežádoucí účinky.

Vždy se poraďte se svým lékařem před užitím jakéhokoliv léku.