Krasna-postava.com

Gelové kapsle Meizitang

Meizitang Soft gel je čínský přípravek pro redukci hmotnosti, účinek kterého je podobný k přípravku Lida daidaihua – umožňuje shodit 7-10 kg za měsíc, ale nemá takové vedlejší účinky. Navíc přípravek Meizitang Soft Gel poskytuje tělu esenciální aminokyseliny a stopové prvky.

Gelové kapsle Meizitang jsou účinným inhibitorem lipáz zažívacího traktu. Léčebně působí v žaludku a tenkém střevě, kde vytváří kovalentní vazbu s aktivním serinovým místem žaludeční a pankreatické lipázy. Inaktivovaný enzym tak není schopen vstřebávat tuk obsažený ve stavě.

Meizitang Soft gel

Meizitang Soft gel braní ukládání tuku a zrychluje metabolismus, čímž vede k účinné redukci váhy.

Dávkování

Jedna kapsle denně, délka léčby přípravkem Meizitang Soft Gel by měla trvat 30 dní.

Kontraindikace

- těhotné a kojící ženy;

- kardiovaskulární choroby;

- hypertenze;

- gastrointestinální poruchy;

- přecitlivělost na složky přípravku;

- není určen pro mladistvé do 18 let

Zvláštní upozornění a možné nežádoucí účinky

Častý nežádoucí účinek přípravku Meizitang Soft Gel souvisí s úbytkem tekutin a projevuje se jako žízeň a sucho v ústech. Pacienti proto by měli konzumovat dostatečné množství vody.

Meizitang koupit

Gelové kapsle Meizitang Vám pomohou nejen zhubnout i udržet si váhu, ale i dodat Vašemu tělu nezbytné aminokyseliny a stopové prvky jako měď, fosfor, vápník, draslík, zinek a selen. Tento přípravek urychluje metabolismus buněk, zpešuje látkovou výměnu, přispívá k odstranění toxinů z těla. Dnes si můžete Meizitang koupit a zbavit se přebytečného tuku. Pomocí Meizitangu očistěte své tělo od nahromaděných škodlivin a zaručeně zhubněte!