Krasna-postava.com

Lida káva na hubnutí

Káva na hubnutí Lida se doporučuje lidem, kteří kontrolují svoji tělesnou hmotnost a snaží se shodit přebytečná kila. Káva Lida daidaihua je ideální způsob, jak se zbavit nechtěných a přebytečných kilogramů. Složení kavového nápoje Lida zahrnuje přírodní kávu arabica a extrakt z kaktusu Hoodia Gordonii tlumící pocit chuť k jídlu, resp. vyvolává pocit nasycení. Bylo vědecky prokázáno, že Hoodia Gordonii snižuje kalorický příjem o cca 1500 calorii denně.

Lida káva na hubnutí koupit

Koupit kávu na hubnutí Lida – snad nejjednodušší způsob zhubnout až 5 kg za měsíc bez diet, hladovění a únavného sportování

Návod k použití

Jeden sáček kávy Lida zalijte horkou vodou (doporučené množství 100-150ml). Dávkování: 2 až 3 šálky denně. Poslední šálek kávy na hubnutí Lida vypijte nepozději 2 hodiny před spaním.

Pravidelná konzumace kávy Lida zabraňuje rozvoji obezity, aterosklerózy, srdečního infarktu a také výrazně odstraňuje podkožní tuk kolem pasu, v oblasti břicha, stehen a hýždí.

V klinických studiích pacientům užívajících kávu Lida během mešíce se podařilo zhubnout 3 až 5 kg.

Kontraindikace

- přecitlivělost na složky přípravku;

- těhotné a kojící ženy;

- kardiovaskulární choroby;

- vysoký krevný tlak;

- nervozita, vzrušivost;

- není určen pro mladistvé do 18 let

Lida daidaihua káva

Použití kávy Lida se doporučuje konzultovat s lékařem.

Začínejte své ráno s kavovým nápojem na hubnutí Lida a začnete pomalu shazovat přebytečné kilogramy. Účinná káva na hubnutí on-line prodej v České republice.