Krasna-postava.com

LIDA Dai dai hua

Kapsle na hubnutí Lida Dai dai hua normalizují metabolismus a navždy se pomohou zbavit zvyku přejídat díky mírnému snížení chuti k jídlu. Speciálně vyvinutá formule zaručuje rychle, spolehlivé a zcela bezpečné hubnutí. Přípravek Lida Dia dai hua je vyroben na základě starých čínských receptur a nejmodernějších vědeckých úspěchů. Lida daidaihua prodej kapsle na hubnutí, výhodná cena.

Přípravek obsahuje přírodní bylinné složky, které se používají v čínské medicíně již dlouhou dobu. Účinnost Lida dai dai hua zajišťuje aktivní látka L-karnitin. Jedná se o aminokyselině podporující odbourávání tuků.

Lida daidaihua prodej

U nás koupíte vynikající přípravek na redukci váhy Lida daidaihua prodej online bez receptu. Umožňuje rychle a snadno zhubnout bez drastických diet, zbavit se tukových zásob na problematických místech jako boky, břícho, hýždě a kolem pasu.

Dávkování

Doporučená dávka je jedna tobolka denně, která se podává s vodou před nebo po snídani (20 minut před snídaní nebo 30 minut po něm). Léčba přípravkem Lida Dai dai hua by měla trvat 30 dnů (1 kapsle každý den).

Po měsíci užívání Lida Daidaihua ztratíte 5-8 kg přebytečného tuku za měsíc!

Vzhledem k tomu, že přípravek obsahuje mnoho hrubých vláken a vlákninu (je sama obtížně stravitelná), které v žaludku absorbují velké množství vody, organismus bude pociťovat žízeň, což se projeví jako sucho v ústech. Pacienti proto by měli konzumovat dostatečné množství vody.

Kontraindikace

- těhotné a kojící ženy;

- kardiovaskulární choroby;

- osoby mladší 18 let a starší 65;

- přecitlivělost na L-karnitin nebo pomocnou látku přípravku na hubnutí Lida daidaihua;

- u pacientů po mozkové příhodě.

Nežádoucí účinky

Mezi možné vedlejší nežádoucí účinky jsou: žízeň a sucho v ústech, nespavost, závratě, zvýšená srdeční frekvence, nepříjemné pocity vžaludku, pocit hořkosti v ústech. Ihned přerušte léčbu a vyhledejte lékaře, pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře.

Zvláštní upozornění

Nedoporučuje se konzumace alkoholických nápojů (včetně piva) při užívání přípravku na hubnutí Lida Dai dai hua. Alkohol povzbuzuje chuť k jídlu a zvyšuje krevní tlak, což ve spojení s účinkem tohoto přípravku může vyvolat nežádoucí účinky.

Vždy se poraďte se svým lékařem před užitím jakéhokoliv léku.

Lida daidaihua cena v Česku

Nabízíme koupit přípravek Lida Daidaihua za přijatelnou cenu. Čínský přípravek na hubnutí Lida daidaihua cena v České republice. Koupit kapsle na hubnutí Lida s dopravou zdarma! Zhubnout bez stresu a udržet si štíhlou postavu je opravdu možné.