Krasna-postava.com

Lida čaj na hubnutí

Na rozdíl od mnoha jiných nápojů na hubnutí čaj Lida má obrovskou výhodu. Tento čaj na hubnutí nepůsobí jako projímadlo, takže nepoškozuje travící soustavu a ledviny. Je znamo, že proces spalování tuku v těle ja velmi pomalý a proto shodit nadbytečný tělesný tuk je docela obtížné.

Lida čaj na hubnutí: užitečné vlastnosti. Čaj Lida má celou řadu užitečných vlastnosti. Důležité je, že se podílí na aktivaci metabolismu a spalování tuku v těle. Lida čaj je bezpečný přípravek na rostlinné bázi určený ke snižování tělesné hmotnosti a obnovení vitality.

Lida daidaihua čaj

Bylinky obsažené v čaji Lida vylučují z těla škodlivé látky, snízují hladinu cholesterolu, normalizují hladinu cukru v krvi, regulují krevní tlak, zlepšují látkovou výměnu, pomáhají odstranit chronickou zácpu.

Návod k použití Lida daidaihua čaj

Jeden sáček čaje Lida zalijte vroucí vodou (cca 150-200 ml) a nechte asi 10-15 minut vyluhovat. Dávkování: 2 šálky denně. Poslední šálek čaje na hubnutí Lida vypijte nepozději 2 hodiny před spaním.

Pravidelná konzumace čaje Lida daidaihua zabraňuje rozvoji obezity, aterosklerózy, srdečního infarktu a také výrazně odstraňuje podkožní tuk kolem pasu, v oblasti břicha, stehen a hýždí.

V klinických studiích pacientům užívajících Lida daidaihua čaj během mešíce se podařilo zhubnout 3 až 5 kg.

Kontraindikace

- těhotné a kojící ženy;

- kardiovaskulární choroby;

- hypertenze;

- gastrointestinální poruchy;

- přecitlivělost na složky přípravku;

- není určen pro mladistvé do 18 let

Koupit čaj na hubnutí Lida v Česku

Nabízíme koupit čaj na hubnutí Lida za přijatelnou cenu. Čínský čaj Lida cena v České republice. Zhubnout bez stresu a udržet si štíhlou postavu je opravdu možné. Dnes si můžete koupit čaj na hubnutí Lida a efektivně se zbavit přebytečných kil.