Krasna-postava.com

Perfect Slim

Vysoce efektivní kapsle na hubnutí Perfect slim pomohou každému, kdo se snaží dlouhodobě zhubnout nebo shodit pár kilo bez diet a hladovění. Kapsle Perfect Slim se skládají z přírodních látek: ebenová kůra, Poria, horská mandarinka, kořen ženšen, Fox Makhana, Garcinia cambogia, Coleus, guarana. Tyto látky nemají projímavé účinky.

Koupit kapsle Perfect Slim – snad nejjednodušší způsob ztratit až 10% hmotnosti za měsíc bez diet, hladovění a únavného sportování. Složky těchto kapslí na hubnutí tlumí pocit hladu a tím i snižují energetický příjem.

Perfect Slim koupit

Dávkování

Doporučená dávka je jedna kapsle denně, která se podává s teplou vodou před nebo po snídani (20 minut před snídaní nebo 30 minut po něm). Léčba přípravkem Perfect Slim by měla trvat 30 dnů (1 kapsle každý den).

Během hubnutí pomocí Perfect Slim dbejte na dostatečný přísun tekutin.

Kontraindikace

- těhotné a kojící ženy;

- ženy, které plánují těhotenství v blízké budoucnosti;

- kardiovaskulární choroby;

- pacienty po mrtvici;

- gastrointestinální poruchy;

- přecitlivělost na složky přípravku.

Neužívejte tento přípravek, pokud jste mladší 18 let a starší 60 let. Použití přípravku Perfect Slim se doporučuje konzultovat s lékařem

Nežádoucí účinky

Při dodržení doporučeného dávkovaní připravek je dobře tolerován. Bývá přítomna žízeň a pocit suchosti v ústech, nespavost, zvýšená srdeční frekvence. Ihned přerušte léčbu a vyhledejte lékaře, pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře.

Perfect slim cena

Nabízíme koupit kapsle na hubnutí Perfect Slim za přijatelnou cenu. Přijatelná Perfect Slim cena v České republice. Koupit jeden z nejúčinnějších přípravků na hubnutí s dopravou zdarma! Zhubnout bez stresu a udržet si štíhlou postavu je opravdu možné.